Tagasiside

Arvamus
Jan tegi meie kavandi järgi kiiresti üliilusa logo. Tulemus on kavandist parem ja selline, nagu võisime vaid ette kujutada.
OÜ Stelotta juhatuse liikmed Kristel ja Vitali
09. Oktoober 2021
Väga kiire ja osav teostus. Sain täpselt sellise lehe nagu soovisin. Minu igat soovi võeti arvesse ja pakuti vastavad lahendused. Soovitan kindlasti ka koostööpartneritele.
Arvutihai OÜ
23. November 2017
Leidsin kontakti internetist ja sain väga kiire vastuse oma päringule. Otsisin lihtsa üles ehitusega kodulehte, mille ka sain. Töö väga kiire ja hea hinnaga. Kindlasti kasutan Sinu teenuseid ka tulevikus ning soovitan teistelegi.
MAKU Invest OÜ
20. Märts 2016
Töö kiire ja korralik. Jäime lõpptulemusega väga rahule. Soovitan soojalt :)
Ilusalong Tähed & Kuu OÜ
19. Märts 2016
Leidsin kontakti internetist. Minu huvi oli leida parima hinna ja kvaliteedi suhe - mida ka leidsin! Sõbralik ning individuaalne suhtumine mis muutsid koostöö sujuvaks ning meeldivaks. Julgen kindlasti soovitada!
Tarren, Maametsad.ee
12. Veebruar 2016
Professionaalne lähenemine ja lahendus. Kirjadele vastamine ja mõtete teostus väga kiire. Head hinnad. Kiidan väga!
Ardo Kroon, A.Kroon AS
09. Veebruar 2016
Väga hea hinnaga ja kiiresti tehtud töö! Väga rahul oleme! Samuti kirjavahetus sujus kiiresti ja saime kiirelt kokkuleppele! Soovitame!
Sanveks OÜ
18. Juuli 2015
Jan.ee valisime esimese asjana hinna järgi, mis meile väga sobis.
Edasi hakkas juba pikem töö, kuna meie soovid polnud kõige lihtsamad. Jan oli tublisti asja juures ja pingutas kõvasti, ise samal ajal naeratades.
Positiivne suhtumine, kõikide ideedega kaasa minek - see võiks olla lühike kokkuvõte meie e-poe valmistamisest.
Nüüd on meie koostöö sujunud juba pea 2 aastat. Jan on olemas enamjaolt kohe, kui teda vajame, või siis 12 tunni jooksul maksimaalselt.
See ongi see, mis meile Tema juures meeldib. Ta on asjast huvitatud ja ei karda väljakutseid.

Siinkohal avaldakski meiepoolse suure tänu Janile, et ta meil abiks on nii kergemate kui ka raskemate probleemidega.
Soovitame kindlasti Jan.ee teenus võtta kaalumisele, kui otsite kodulehe või veebipoe valmistajat!
Rene Suburg, Maitsev Aur OÜ
13. Juuli 2015
Koostöö sujus väga hästi. Mulle meeldib, et kõik tehti nii nagu ma soovisin ja lootsin seega lõpptulemus sai parim. Alati sain-saan küsimustele ja probleemidele kiired vastused ja lahendused.
Zing Eesti OÜ
18. Juuni 2015
Soovitan väga eriti väiksematele ettevõtetele ja ettevõtjatele, kes soovivad professionaalset lahendust. Meeldis mitte-ametlik, lihtne suhtlus ja isiklik lähenemine. Ma ei olnud lihtsalt üks klient paljudest, mis sageli suurte tegijate puhul kliendile osaks saab. Kõik mõtted leidsid vastukaja, kõik probleemid said lahenduse ja võhiku küsimused said lihtsad vastused. Ka peale arve maksmist on olnud alati võimalik nõu ja abi küsida. Tulemus meeldib väga, oleme juba kaks lehekülge siit tellinud. Muidugi on oluline ka hea hinna ja kvaliteedi suhe! Jätka samas vaimus! :)
Romantiik ja Guitra Autoremont
05. Juuni 2015
Väga kiire ja asjatundlik teenus. Kõik meie soovid ja visioonid said e-poe loomisel ellu viidud. Meie jaoks on väga oluline, et ka hilisemal perioodil, st pärast kodulehe esmast valmimist, kui on vaja teha erinevaid uuendusi ja täiendusi, on olemas täielik tugi. Soovitame 100%!
OÜ Lotte Shop
04. Juuni 2015
Ettevõte kellega koostöö sujub kiirelt. Omab väga head kogemust e-poodide kujundamisel ning ülestöötamisel. Paljud meiepoolsed ideed mis tundusid ulme said tehtud. Jätkame oma koostööd rahuolevana, teades, et ükski asi ei jää teostamata. Kõige parem asja juures on see, et teenus on kättesaadav väga hea hinnaga!
Aarelii OÜ / Razwar Eesti
02. Juuni 2015
Täname Sind meeldiva koostöö eest. Oleme väga rahul selle üle, et otsides spetsialisti kes oleks võimeline täitma kiirelt ja oskuslikult meie tagasihoidlikud soovid e-poe loomisel sõlmisime kokkuleppe just Sinuga. Hea meel on selle üle, et koostöö oli väga produktiivne ja edasiviiv. Juhtudel kus meil endil puudus visioon milline üks või teine element olla võiks, oskasid välja pakkuda väga häid ja professionaalseid lahendusi.
Julgeme Sind alati soovitada ka teistele kodulehe või e- poe loomist vajavatele inimestele.
Aleksandr Kononov, VesnaEST OÜ
11. Detsember 2013